Klinik Pilates

Fizyoterapist Eşliğinde Online Egzersiz ve Klinik Pilates; kasları güçlendirmek, esnekliği arttırmak ve vücudun genel sağlığını iyileştirmek için geliştirilmiş bir egzersiz sistemi ve aynı zamanda sakatlanma riski ortadan kaldırılarak kas kontrolü, postür ve solunum dikkatini arttırmaya yönelik akıl ve vücut birliği egzersizleridir. Omurga sağlığınızı korumaya, kas iskelet sistemi ve postüral problemleri gidermeye yöneliktir.

Seanslar haftada 2 veya 3 gün şeklinde uygulanmaktadır. Fizyoterapistinizle öncelikle online ön görüşme gerçekleştirilip klinik pilatese başlama sebepleriniz ve değerlendirmeleriniz gerçekleştirilir. Kişiye özel Klinik Pilates programıyla dünyanın her yerinden alanında uzman fizyoterapistlerimizle görüşüp online hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yoga

Yoga basitçe ruh ve beden sağlığınızın iyilik halidir. Düzenli şekilde yapılan yoga Parasempatik sisteminizi aktive ederken kas- iskelet sisteminizin doğru şekilde güçlenmesini, dayanıklılığınızın artmasını ve esnekliği sağlar. Fizyoterapist olarak bizler anatomi ve fizyoloji alanında tam donanımlı olarak sizin bedeninizi tanıyan ve sınırlarınızı sağlık profesyoneli eşliğinde ve güvenle birlikte keşfedebileceğiniz bir avantaj sunuyoruz.

Başlangıç seviyesi, orta seviye ve ileri seviye derslerimiz mevcuttur. Yoganın verdiği keyifle bu yolculuğa birlikte çıkmaya ve yolda birbirimize destek olmaya davetlisiniz.